Bruj’da Nerede Kalınır?

Bruj’daki konaklama seçeneklerine baktığınız zaman genel olarak uygun fiyatta bir çok otel karşınıza çıkıyor. Şehir baştan başa yürüme mesafesinde olduğu için seçeceğiniz otelin konumu çok fazla önem taşımıyor.

booking.com

Bizim Bruj’daki tercihimiz İbis Budget Brugge Centrum Station Hotel’den yana oldu. Tren istasyonunun hemen yanında yer alması şehirlerarası geçişte bize oldukça kolaylık sağladı.

Personelinin güler yüzlü ve yardımsever olması bizim en çok hoşumuza giden özelliği oldu. Derin mama kullanmıyordu ama mama hazırlamak için istersek sıcak su veya mutfaklarından araç gereçler kullanabileceğimizi söylediler. Saç kurutma makinesi ise depozitolu olarak veriliyor.

booking.com

Bruj genel itibariyle sessiz ve sakin bir şehir olmasından dolayı otel de bu özelliklerde. Bütün gün gezip yorulduktan sonra rahat bir uyku çekebileceğiniz  ve yorgunluğunuzu atabileceğiniz bir ortam sağlıyor.

Otel çevresinde de birçok atıştırmalık restaurantlar ve bir de Carrefour market buluyor. Bu anlamda ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabiliyorsunuz.

booking.com

Eger İbis Budget Brugge Centrum Station’dan rezervasyon yaptırmak isterseniz buraya tıklayarak daha fazla bilgiye ulaşabilir ve rezervasyonunuzu kolayca tamamlayabilirsiniz.

Başka uygun seçenekli otel aramak için booking.com‘un aşağıdaki pratik arama özelliğini kullanabilirsiniz

Booking.com

Konforlu Seyahatler…

Seyahat etmek bir tutkudur. Dünya’nın her yerine gidebilme arzusu… Çocuklu Seyahat ise, dünyayı daha renkli görebilmenin formülüdür 😉

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.